Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اجرای کمپین تبلیغات بنری فروشگاه اینترنتی مدیسه

اجرای کمپین تبلیغات بنری فروشگاه اینترنتی مدیسه

خلاصه تاریخچه مشتری و همکاری:

اجرا و پیاده سازی کمپین های تبلیغات اینترنتی، کمپین های محتوایی آنلاین مدیسه در فضای وب توسط تیم ساراتو

فروشگاه مدیسه به عنوان یکی از فروشگاه های بزرگ آنلاین فروش محصولات مد و پوشاک در سال 94 راه اندازی شده و وابسته به مجموعه بزرگ شرکت های صنعتی گلستان می باشد، تقریبا از ماه های ابتدایی آغاز فعالیت فروشگاه مدیسه همکاری مجموعه ساراتو و مدیسه آغاز گردید.

شروع فعالیت های مجموعه ساراتو با همکاری در اجرای یک مسابقه مدلینگ کودک از اواسط پاییز 94 آغاز شد و تاکنون ادامه یافته.

هدف کمپین:

مدیسه از آغاز فعالیت ها تاکنون رویکردهای مختلفی را در اجرای کمپین های تبلیغاتی خود پیاده کرده شاید در ابتدا با هدف تبلیغات این مجموعه بالابردن ترافیک های هدفمند روی سایت و اطلاع رسانی از برند (Awarness)، بالابردن سطح آگاهی مخاطب از هویت برند مدیسه(Brand Awarness)، آگاهی از محصولات و فعالیت های این مجموعه(Product Awarness) بوده اما در ادامه راه کمپین های تبلیغاتی مدیسه با بلوغ بیشتری در مسیر بالابردن نرخ تبدیل ایمیل (subscribe email)و بالا بردن میزان فروش سایت (Sales) ادامه یافته است.

استراتژی و راهکارها:

فعالیت های تیم ساراتو در همکاری با مجموعه مدیسه: اجرای و پیاده سازی کمپین های تبلیغات بنری ، انتخاب رسانه ها بر اساس اهداف و تارگت های مشتری، تحلیل و آنالیز بازخورد ها، اجرای کمپین های محتوایی و پوشش خبری مدیسه در رسانه ها، تبلیغات در برخی از شبکه های اجتماعی می باشد.

در اجرای این پروژه با بیش از 150رسانه خبری ، محتوایی ، و سرویس دهی آنلاین همکاری شده است.

نتایج:

اولین و ساده ترین دستاورد اجرای کمپین های تبلیغاتی مدیسه، بالا بردن آگاهی مخاطبان نسبت به نام و نشان و هویت این برند (Brand awarness)با توجه به تبلیغات گسترده اجرایی می باشد.

ایجاد ترافیک هدفمند روی وبسایت مدیسه، جذب کاربر (Subscribe email) و بالابردن فروش (sales) از دیگر دستاورد های اجرای تبلیغات توسط تیم ساراتو بوده است.لازم به ذکر است مبنا و محاسبه بازخورد تبلیغات قیمت cpc بر مبنای session، نرخ cpo و cpa می باشد.

طی مدت زمان همکاری باآنالیزهای انجام شده کمپین های ساراتو  از منظر اثر بخشی در مقایسه با کمپین های مشابه از سطح خوبی برخوردار بوده است.