Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

طراحی اجرای برنامه آنلاین مارکتینگ کلینیک ایرانیان

طراحی  اجرای برنامه آنلاین مارکتینگ کلینیک ایرانیان

 

تدوین برنامه استراتژی آنلاین کلینیک ایرانیان، و پلنینگ و اجرا و پیاده سازی برنامه های بازاریابی آنلاین این مجموعه در فضای وب طی مدت زمان 6 ماه بر عهده تیم ساراتو بوده است.
کلینیک زیبایی ایرانیان به عنوان یکی از قدیمی ترین و کاملترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات لاکچری زیبایی با داشتن 4 شعبه در تهران و بیش از ده سال از آغاز فعالیت آن از ابتدای بهمن ماه سال گذشته همکاری خود را با مجموعه ساراتو آغاز کرد.
در این مسیر 4 دوره تبلیغات موفق اینترنتی برای این مجموعه اجرا شده، با بررسی و آنالیز بازار، رقبا و مشتریان این مجموعه در فضای وب و با آنالیز نقاط ضعف و قوت، پتانیسیل ها و تهدید و فرصت های این مجموعه برنامه مارکتینگ آنلاین این مجموعه تدوین شد.
برنامه تبلیغات آنلاین کلینیک ایرانیان ، استراتژی های تولید و انتشار محتوا، برنامه ریزی طراحی و توسعه سایت جدید، تولید و انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی این برند و توسعه روابط عمومی آنلاین این مجموعه طی مقطعی توسط تیم ساراتو اجرا و پیاده سازی شد.
در کنار پروژه های ذکر شده طراحی، ایده پردازی و اجرای کمپین تبلیغات آنلاین کلینیک ایرانیان برعهده تیم ساراتو بوده و برای اجرای این پروژه سوژه یابی موضوع و محتوای کمپین، طراحی و پیاده سازی صفحه لندینگ پیج، محتواهای گرافیکی همگی توسط تیم ساراتو اجرا شد، کمپین های تبلیغاتی کلینیک ایرانیان همگی session base بوده و محاسبه قیمت براساس تعداد session  دریافتی در سیستم گوگل آنالیتیک وبسایت مشتری انجام شده است.


برخی از نمونه کارهای انجام شده ساراتو در اجرای کمپین های کلینیک ایرانیان:

طراحی بنرهای این مجموعه: