Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تولید محتوا و مدیریت کانال تلگرام

 

تلگرام یک پیام رسان چند منظوره است که به دلیل استقبال گسترده کاربران در ایران در حال تبدیل شدن به یک شبکه اجتماعی با بیش از 20 میلیون کاربر فعال ایرانی است.

شاید مهم ترین ویژگی و امکان تلگرام که نقش بسزایی در همه گیر شدن آن داشته است، قابلیت ایجاد کانال در این پیام رسان است. کانال های تلگرام با ساختار رسانه سنتی و غیرتعاملی به یکی از پرمخاطب ترین رسانه های ایرانی در دنیای دیجیتال تبدیل شده اند و همین موضوع تلگرام را به فرصتی برای کسب و کارها و صاحبان کالا و خدمات تبدیل کرده است که با استفاده از آن و ایجاد کانال می توانند به بخش وسیعی از مخاطبان دسترسی داشته باشند.

البته جذب مخاطب، افزایش و حفظ اعضای کانال تلگرام نیاز به شناخت و تخصص کافی در این زمینه دارد. تعیین جامعه هدف، شناخت ذائقه و درک ویژگی های این جامعه و آگاهی از نیازها و سوالات آنها از مواردی هستند که باید برای راه اندازی و تولید محتوای یک کانال موفق تلگرام به آنها توجه کرد.

علاوه بر این، قصد و هدف شما از راه اندازی کانال تلگرام هم یکی از نکات تعیین کننده در طراحی استراتژی و تقویم محتوایی است، هدف شما می تواند فروش کالا و خدمات و یا برندینگ باشد و موضوعی که بسیار پراهمیت است اینکه تولید محتوا باید بر اساس هدف و با رعایت استاندارها و اصول مبتنی بر هدف انجام شود.

به بیان خلاصه، تولید و انتشار محتوا و مطالب مناسب و سازگار با علایق و ویژگی های جامعه مخاطب با تمرکز بر اهداف تعیین شده کلید ارتباط موثر با مخاطبان است.