Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

طراحی خبرنامه و ایمیل مارکنینگ

 
 

خبرنامه یکی از معدود کانال های ارتباطی است که مشتریان و مخاطبین تقاضای دریافت آن را می نمایند و به همین علت شاید بتوان گفت که یکی از بهترین روش های حفظ ارتباط و تعامل با مخاطبین و مشتریان در فضای مجازی ارسال خبرنامه های هدفمند به آنهاست. خبرنامه ها می توانند به عنوان ابزاری موثر برای معرفی کالا و خدمات موردنظر و یا آگاه کردن مشتریان از پروموشن ها و تخفیف های ویژه مورد استفاده قرار بگیرند.

مهمترین نکته پیش از طراحی و ارسال خبرنامه ها، مشخص کردن هدف است و در مرحله بعدی توجه به ویژگی های جامعه مخاطبین و مشتریان، استفاده از مطالب ارزشمند، طراحی مناسب و سازگار با جامعه هدف از نکاتی است که باید در طراحی خبرنامه ها رعایت شوند تا با القای حس ارزشمند بودن به مخاطب و افزایش میزان وفاداری، دریافت کنندگان ایمیل به انجام عمل موردنظر تشویق شوند.

از دیگر مزایای ارسال خبرنامه می توان به سرعت بالای دسترسی به مخاطبین، عدم محدودیت و انعطاف محتوایی و از همه مهم تر امکان آنالیز و بررسی نتایج اشاره کرد.