Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تبلیغات نمایشی - وب بنر

 

تبلیغات بنری یکی از رایج ترین و پرکاربرد ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که هر چند با توجه به تغییرات فضای آنلاین و رفتار مخاطبان و همچنین اشباع شدن بازار از انواع و اقسام تبلیغات، اثر بخشی این شیوه کمتر از قبل شده اما هنوز و همچنان یکی از بهترین روش هایی است که می تواند ترافیک مناسبی روی وبسایت شما ایجاد کند و منجر به اطلاع رسانی و برندینگ، ایجاد انگیزه و تمایل در مخاطبین و در نهایت فروش شود.

روشی که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ساراتووب به شما پیشنهاد می کنیم، مدل محاسباتی CPS یا همان روش پرداخت به ازای سش است. در این مدل هزینه ای که پرداخت خواهید کرد بر مبنای سشن های ایجاد شده در وبسایت یا لندینگ پیج موردنظر محاسبه خواهند شد. به عبارت دیگر، شما در این روش برای اجاره جایگاه تبلیغاتی هزینه ای پرداخت نخواهید کرد بلکه بر مبنای تعداد سشن های تولید شده هزینه پرداخت می کنید.

 

تفاوت مدل محاسبانی CPS و CPC در این است که در مدل دوم که همان پرداخت به ازای کلیک است، هزینه بر اساس تعداد کلیک ها محاسبه می شود و کیفیت کلیک ها در نظر گرفته نمی شود اما در مدل پرداخت به ازای سشن، آنچه که اولویت دارد کیفیت کلیک ها و ایجاد سشن در لندینگ پیج موردنظر است.