Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تبلیغات گوگل ادورز

 

با توجه به اینکه بیشتر افراد برای پاسخ به سوالات و نیازهای خود به سراغ موتور جستجوی گوگل می روند، نتایج اولیه جستجو می تواند نقش بسیار تعیین کننده ای در هدایت کاربران به وبسایت شما و معرفی کالا یا خدمتی باشد که از سمت شما ارائه و پاسخگوی سوال یا نیاز مخاطب است.

بنابراین یکی از موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغات در فضای آنلاین، استفاده از پلتفرم تبلیغاتی گوگل ادوردز است که به شما امکان می دهد تا در نتایج اولیه این موتور جستجو نمایش داده شوید و در معرض دید مخاطبان قرار بگیرید.

این پلتفرم، بزرگترین شبکه تبلیغاتی آنلاین در جهان است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. میلیون ها کسب و کار مختلف از سرتاسر جهان، به کمک ادوردز شرکت خود را تبلیغ می کنند و از طریق آن به مشتریان جدید دست می یابند و کسب وکارشان را توسعه می دهند.

برای طراحی یک کمپین تبلیغاتی موفق گوگل ادوردز، شناسایی و تحلیل دقیق مخاطبین برای هدف گیری دقیق در کنار استفاده از ابزارهای حرفه ای برای جستجو، انتخاب کلمات کلیدی هدفمند و از همه مهم تر مدیریت هزینه ها از نکاتی هستند که باید همیشه مدنظر داشته باشید.