Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

طراحی استراتژی

 

اولین قدم در بازاریابی محتوایی تدوین استراتژی است که در تمام مراحل اجرایی مانند برنامه ریزی، تولید، ارائه و بررسی عملکرد محتوا مسیر حرکت را مشخص خواهد کرد. گام اول برای تدوین استراتژی مناسب کسب و کار شما، مرور اهداف بازاریابی موردنظر و در صورت لزوم هدف گذاری مجدد است. استراتژی بازاریابی محتوا مسیر حرکت و ملزومات سفر را برای ایجاد روابط بلند مدت و پایدار با مخاطبان هدف در طول سفر مشتری مشخص می کند

 

تولید و توزیع محتوا بدون داشتن رویکرد و برنامه مشخص معمولا بی نتیجه بوده و کسب و کارها را با عدم موفقیت جهت دستیابی به انتظارات مدنظر روبرو سازد. نکته بسیار مهم این است که استراتژی بازاریابی محتوایی باید بر اساس شناخت و تحلیل کسب و کار و جامعه مشتریان شما از سوی کارشناسان و متخصصین این حوزه طراحی و پیاده سازی شود.

مطمئنا تعریف دقیق جامعه هدف برای انتخاب روش های ارتباطی منطبق بر ویژگی این جامعه از اهمیت بسیار زیادی برخودار است.

بررسی و تحلیل ساختار و محتوای وبسایت و سایر کانال های ارتباطی شما در فضای آنلاین گام بعدی در طراحی استراتژی بازاریابی محتوایی است تا با شناسایی نقاط قوت و ضعف شما در این فضا برای طراحی نقشه و مسیر درست حرکت در کنار شما باشیم.

پس از انجام مراحل فوق به سراغ  تحلیل عملکرد رقبا می رویم تا از روش های مورد استفاده آنها و میزان اثربخشی عملکرد محتوایی آنها در وبسایت و شبکه های اجتماعی آگاه شویم.

و در نهایت با توجه به نتایج به دست آمده نقشه راه را طراحی و در اختیار شما قرار خواهیم داد.