Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تولید محتوا و مدیریت وب سایت

 

امروزه تولید محتوای با کیفیت و با ارزش یکی از مهمترین روش های جذب مخاطبان و هدایت آنها در مسیری است که به آن «سفر مشتری» گفته می شود.

محتوایی که بتواند در جامعه مخاطبان تولید ارزش کند، حکم برگ برنده را در دنیای آنلاین دارد و همانطور که به آن اشاره شد منجر به جذب، تبدیل، مشتری سازی و در نهایت ایجاد رضایت مندی در مشتریان خواهد شد. انتخاب موضوع و قالب محتوایی مناسب در هر کدام از مراحل سفر مشتری بسیار پر اهمیت است.

شاید بتوان گفت که این روزها اولین گزینه بیشتر افراد برای تحقیق و بررسی یک محصول یا خدمت، جستجو در اینترنت است که همین مسله لزوم تولید محتوای مرتبط و کاربردی با کالا یا خدمت ارائه شده را نشان می دهد. علاوه بر این، تولید محتوا بر اساس اصول سئو و با در نظر گرفتن کلمات کلیدی هدف در بهبود رتبه وبسایت و نمایش آن در نتایج اولیه موتورهای جستجو نقش بسزایی دارد.

ماندگاری بیشتر کاربران در وبسایت، بازدید از صفحات بیشتر، معرفی وبسایت توسط کاربران به مخاطبان جدید و حتی به اشتراک گذاری محتوای شما در شبکه های اجتماعی توسط کاربران به بهبود رتبه وبسایت شما در موتورهای جستجو و جذب مخاطبان و مشتریان بالقوه جدید منجر خواهد شد.

محتوایی که با تمرکز بر نیازهای مخاطبان، مشتریان بالقوه و مشتریان فعلی تولید می شود به سوالات، دغدغه ها و نگرانی های احتمالی آنها در هر مرحله از سفر پاسخ می دهد و باعث می شود شما را به عنوان مرجعی قابل اعتماد بپذیرند و حتی به دیگران معرفی کنند.