Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اینفلوئنسر مارکتینگ

 

اینفلوئنسر مارکتینگ شامل بازاریابی کالا و خدمات از طریق کسانی است که در خصوص محصولاتی که دیگران خریداری می کنند، تاثیر و کنترل دارند. این تاثیرگذاری بر بازار عموما ناشی از تخصص، شهرت و یا محبوبیت افراد است. بازاریابی برای مخاطبان اینفلوئنسرها مشابه بازاریابی دهان به دهان است با این تفاوت که در اینفلوئنسر مارکتینگ لزوما به توصیه های صریح و آشکار کالا یا خدمات موردنظر توسط فرد تاثیرگذار وابسته نیست. مطمئنا توجه به موضوع صفحات افراد تاثیرگذار در اینستاگرام و انتخاب هدفمند این افراد بر مبنای مشابهت جامعه مخاطب اینفلوئنسرها با جامعه هدف نوع کسب و کار از اهمیت بسیار بالایی برخودار است.

در حال حاضر اینفلوئنسرهایی با زمینه فعالیت مختلف مثل عکاسی، آشپزی، مد و لباس، نویسنده، گردشگر، لایف استایل و ... در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند که متناسب با کسب و کار شما می توانند پیام موردنظر را به مخاطبین خود انتقال دهند.

همکاری ساراتووب با مشتریان برای اینفلوئنسرمارکتینگ با دریافت بریف از مشتری آغاز می شود و پس از ایده پردازی، کمپین موردنظر طراحی و اینفلوئنسرهای سازگار با اهداف برند برای اجرای موثر کمپین انتخاب خواهند شد.