Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی

تولید، انتشار و توزیع محتوا با هدف گسترش جامعه مخاطبین و مشتریان برند شما

 

به عقیده بسیاری از کارشناسان تبلیغات آنلاین در سراسر جهان، یکی از مهمترین و اثربخش ترین روش های بازاریابی آنلاین که به تازگی مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته است، بازاریابی محتوایی یا کانتنت مارکتینگ است که یک رویکرد استراتژیک بازاریابی با تمرکز بر تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و ماندگار با هدف جذب و حفظ مخاطب و مشتری و ایجاد حس وفاداری در آنهاست.

محتوا در بازاریابی محتوایی به عنوان ابزاری برای جذب، درگیر کردن و تبدیل مخاطبان هدف مورد استفاده قرار می گیرد. در بازاریابی محتوایی همه انواع قالب های محتوایی مثل متن، عکس، ویدیو، اینفوگرافیک، موشن گرافیک، خبرنامه، کتاب الکترونیکی و پست های شبکه اجتماعی در خدمت انتقال اطلاعات موردنظر و تولید ارزش در جامعه مخاطبان هستند.

بازاریابی محتوایی به کسب و کار شما کمک می کند تا با داشتن برنامه ای مدون از ظرفیت های رسانه ها و ابزارهای آنلاین در جهت توسعه نام و برند خود بهره ببرید.

بدیهی است موفقیت یک کمپین بازاریابی محتوا مستلزم طراحی، تدوین و پیاده سازی یک استراتژی هدفمند و یکپارچه و استفاده از قالب های محتوایی مناسب  در هر کدام از رسانه ها و کانال های ارتباطی شما خواهد بود.

گروه بازارایابی محتوایی ساراتو متشکل از متخصصین و کارشناسان بازاریابی آنلاین، کارشناسان تولید محتوا و کارشناسان سئو با آگاهی از دانش روز و به کارگیری روش های نوین و خلاقانه در هر مرحله از چرخه بازاریابی محتوایی به شما کمک خواهد کرد تا با ایجاد حس وفاداری در مشتریان فعلی و نیز جذب مخاطبان جدید و جلب اعتماد آنها، جامعه مشتریان خود را گسترش دهید.