Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین

ساده ترین و متداول ترین و همچنان سریعترین روش برندینگ، معرفی و فروش محصولات و خدمات سازمان شماست.
مسلم است که برای معرفی محصولات و خدمات سازمان خود نیازمند تبلیغات اینترنتی هدفمند و سازمان یافته در فضای وب هستید.
اما پیشنهاد می کنیم با آماده کردن زیرساخت های لازم و داشتن برنامه ای مشخص تبلیغات اینترنتی خود را در قالب کمپینی هدفمند آغاز کنید.
آنالیز مشتریان و مخاطبان از منظر حضور در فضای وب، سطح و موضوعات علاقمندی آنها، رفتار و عملکرد آنها در این حوزه از عوامل مهم و تاثیر گزار طراحی کمپین تبلیغاتی سازمان شماست.
همچنین آنالیز وبسایت ها و پایگاه های پذیرنده تبلیغات آنلاین از منظر نوع و جنس مخاطبان، موضوع و محتوا، موقعیت جغرافیایی، رتبه از منظر میزان ترافیک، و رتبه کلمات و عبارات کلیدی وبسایت ها موارد مهمی هستند که باید در انتخاب رسانه ها حتما لحاظ گردد.
ما پیشنهاد می کنیم حتما کمپین تبلیغاتی اینترنتی خود را با موضوع و رویدادی جالب ، حرفی متفاوت و برنامه ای از پیش طراحی شده برای مخاطبان خود آغاز کنید.
محتوای گرافیکی، اسلوگان و شعار جالب، صفحه فرود هدفمندی طراحی کنید.
در طراحی کمپین تبیلغات اینترنتی، انتخاب رسانه ها و بررسی بازخورد تبلیغات خود از قابلیت های ویژه تبلیغات آنلاین نظیر محاسبه نرخ CPC ، CPO ، CTR ، CPE، CTR ، CR و ماتریس ها و فرمول های مهم دیگر بهره ببرید.