Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

چرا باید در سال 2017 روی ویدیومارکتینگ تمرکز کنید

چرا باید در سال 2017 روی ویدیومارکتینگ تمرکز کنید

شاید مهمترین نکته که باید در نظر داشته باشید، این است که میزان مصرف ویدیو در موبایل سالانه 100% افزایش پیدا می کند. اما چه چیزی ویدیومارکتینگ را تا این حد فوق العاده و عالی می کند؟

شاید مهمترین نکته که باید در نظر داشته باشید، این است که میزان مصرف ویدیو در موبایل سالانه 100% افزایش پیدا می کند. خوب است بدانید که در هر 60 ثانیه 300 ساعت ویدیو در یوتیوب آپلود می شود. 5.5 میلیون ویدیو در فیسبوک دیده می شود و 23 نفر ویدیوهای واقعیت مجازی نگاه می کنند

چه چیزی ویدیومارکتینگ را تا این حد فوق العاده و عالی می کند؟

1/3  فعالیت های آنلاین صرف تماشای ویدیو می شود و 75% از تماشاگران در ماه گذشته با آگهی ویدیوی آنلاین تعامل کرده اند و 92% از مصرف کنندگان ویدیو در موبایل، این ویدیوها را با دیگران به اشتراک می گذارند. جالب است بدانید که بعد از تماشای یک ویدیو،احتمال خرید محصول آنلاین توسط بینندگان 64% از افزایش می یابد. قراردادن یک ویدیو در صفحه اصلی می تواند نرخ تبدیل را تا 80% افزایش دهد.

کسب و کار شماچطور می تواند از ویدیو استفاده کند؟

برای معرفی خدمات خود از ویدیو استفاده کنید.  شبکه هایی مثل اینستاگرام و اسنپ چت این امکان را می دهند که بدون نیاز به دوربین ها و یا نرم افزارهای ادیت گران قیمت، محصولات جدید خود را معرفی کنید. 52% از بازاریابان معتقدند که بازاریابی ویدیویی تاثیر بسزایی در آگاهی برند دارد.

شفاف باشید و آن را با استفاده از ویدیو به مخاطبان انتقال دهید:

کاربران را از آخرین اخبار صنعت و چگونگی تاثیر آن بر روش های خرید، تفکر و زندگی مخاطبان آگاه کنید

به برند خود هویت انسانی بدهید:

شهادت های ویدیویی در تبدیل مشتریان جدید از قدرت خارق العاده ای برخوردارند. 90% از خریداران آنلاین اذعان کرده اند که تصمیم به خرید آنها تحت تاثیر نقد و بررسی های آنلاین بوده است.

انتظار چه تغییراتی را در سال 2017 داشته باشیم؟

ویدیو در بازاریابی ایمیلی می تواند %300-200  نرخ کلیک را افزایش دهد. علاوه بر این، پخش زنده یکی از امکانات محبوب است که پلتفرم دیگری را برای نمایش محصولات، نقد و بررسی و جلسات پرسش و پاسخ فراهم می کند. افزایش ویدیو در فیسبوک، تعداد بازدیدهای روزانه ویدیو در فیسبوک از 1 میلیارد بازدید به 8 میلیارد بازدید در سال گذشته افزایش داشته است. انتظار می روید واقعیت مجازی به صنعتی به ارزش 30 میلیارد دلار در سال 2020 تبدیل شود.

و نکته آخر، از آنجایی که امکان دسترسی به واقعیت مجازی برای مصرف کنندگان بیشتر می شود، بازاریابان باید از مزایای این امکان تبلیغاتی جدید و هیجان انگیز استفاده کنند.

 

 

  • تاریخ: شنبه 14 اسفند 1395 - 12:45
  • صفحه: مقالات

ارسال نظر