Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نمونه هایی از عملکرد موفق برندها در اینستاگرام در سال 2016

نمونه هایی از عملکرد موفق برندها در اینستاگرام در سال 2016

بیسکوئیت اورئو (oreo): طراحی سریع (اسکچ)

شاید اگر محصول شما بیسکوئیت باشد به این فکر کنید که نمی توانید از نظر بصری کار چندانی انجام بدهید اما اورئو همیشه یک روش جدید و خلاقانه برای بیشتر درگیرکردن مخاطبان با استفاده از بیسکوئیت مشهور خود به عنوان نقطه شروع پیدا می کند.
در حالی که تصاویر دوست داشتنی، جالب و تبلیغاتی این برند تعداد زیادی لایک و کامنت از 2.1 میلیون دنبال کننده خود دریافت می کند اما در اصل ویدیوهای این برند هستند که عموما بیشترین میزان درگیری را به خود اختصاص می دهند. از بین ویدیوهایی که این برند در صفحه اینستاگرام خود پست می کند، طراحی های سریع همیشه حجم وسیع و قابل توجهی از بازدید را دارند.
این ویدیو که با استفاده از بیسکوئیت ساده اورئو ساخته شده را ببینید، این برند با استفاده از بیسکوئیت اورئو ساده یک ویدیو کوتاه و جالب ساخته که محصول موردنظر را نمایش می دهد. این ویدیو نزدیک به k140 بار دیده شده است. همانطور که گفته شد، ویدیوها در مقایسه با عکس ها در اینستاگرام معمولا درگیرکننده تر هستند و به همین علت استفاده از وییوهای مناسبتی به جای ارسال صرف عکس در اینستاگرام تاثیر مثبتی خواهد داشت.
چیزی که باید از برند اورئو یاد بگیریم: ویدیوها به شدت محبوب هستند و روز به روز هم بر محبوبیت آنها افزوده می شود و به نظر می رسد ویدیو یکی از تغییر دهنده های بازی در دیجیتال مارکتینگ برای سال 2017 خواهد بود.

 

توبی (TOBI): جذابیت و زیبایی بیش از حد

بدون شک برندهای مد و لباس به دلیل ماهیت بصری ذاتی که دارند در مقایسه با سایر انواع کسب و کارها در اینستاگرام موفق تر عمل می کنند. اما با این وجود با پست کردن تصویر لباس های زیبا که توسط مدل های زیبا پوشیده شده اند نمی تواند کاربران به لایک کردن و یا کامنت گذاشتن ترغیب کند. به همین دلیل حتی برندها مد و فشن هم باید برای درگیر کردن هرچه بیشتر مخاطبان از انواع مختلف محتوا استفاده کنند.
توبی که یک برند مد و لباس در لوس آنجلس است با دریافت هزاران لایک برای بیشتر تصاویر ارسالی در اینستاگرام موفقیت زیادی کسب کرده است. اما موفق ترین پست های این برند تصاویری هستند که در آنها سگ های دوست داشتنی نمایش داده می شوند. جالب است بدانید که این پست ها دو برابر پست های دیگر این برند (حتی پست هایی که در آنها از ستارگان مشهور مثل کندال جنر استفاده شده است) لایک دریافت می کنند و 10 برابر کامنت بیشتری برای آنها نوشته می شود.
مسئله این است که بیشتربرندها از این روش (استفاده از تصاویر حیوانات) استفاده می کنند و به همین علت خلاقیت یکی از مهمترین عوامل در تولید تصاویری از این دست است. اما با نگاه کردن به این تصویر که برند توبی در اینستاگرام خود پست کرده است متوجه می شوند که زیبایی بیش از حد و یا به نوعی اغراق در زیبایی و جذابیت یکی از مواردی است که در این تصویر با آن مواجه می شوید. در این عکس به جای استفاده از تصویر تنها یک یا دو سگ از تصویر 9 توله سگ دوست داشتنی استفاده شده است که کاربران را وادار می کنند تا دکمه لایک را لمس کنند. این عکس بیشتر از 5700 لایک و 261 کامنت به خود اختصاص داده است.
چیزی که باید از برند توبی یاد بگیریم: حیوانات دوست داشتنی و زیبا در اینستاگرام و به طور کلی در شبکه های اجتماعی به خوبی عمل می کنند. این تصاویر معمولا بسیار موفق هستند تا جایی که صفحات زیادی را می بینید که کاربران به انتشار تصاویر حیوانات خود اختصاص داده اند. حتی می توانید از حیوانات متعلق به اعضای تیم عکاسی کنید و آن را در پروفایل اینستاگرام برند خود پست کنید تا میزان درگیری کاربران را افزایش دهید.

  • تاریخ: شنبه 18 دی 1395 - 14:08
  • صفحه: مقالات

ارسال نظر