Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

راهنمای انواع آگهی آنلاین و قالب های آن (3)

راهنمای انواع آگهی آنلاین و قالب های آن (3)

 

آگهی های ویدیویی

بهبود و افزایش سرعت اینترنت و پیشرفت های آنلاین که تماشای ویدیو در وب را آسان کرده اند بر محبوبیت هر چه بیشتر آگهی های ویدیویی افزوده است. موفق ترین آگهی های ویدیویی از تبلیغات مستقیم اجتناب می کنند، به جای آموزش به کاربر حق انتخاب می دهند، محتواهای ویدیویی که در قالب «چگونه انجام دهیم» تولید می شوند و محصول موردنظر را به شکل کاملا محتاطانه به کاربر توصیه می کنند نیز به طور طبیعی کاربران را جذب می کند. آکهی های ویدیویی طنز و فکاهی هم معمولا خوب عمل می کنند و کمپین های ویدیویی که به موفقیت زیادی دست پیدا می کنند معمولا از این دست هستند. اضافه کردن عناصر تعاملی به ویدیو هم می تواند به موفقیت بیشتر آن کمک کند.  

 

آگهی های یوتیوب

آگهی های یوتیوب، آگهی هایی هستند که در وبسایت مخصوص به اشتراک گذاری ویدیوی گوگل که همان یوتیوب است، نمایش داده می شوند. تبلیغات در بوتیوب در حال حاضر به سادگی تبلیغات در گوگل ادوردز است و امکان شخصی سازی آگهی ها بر اساس ترجیحات سفارش دهنده وجود دارد.

آگهی های یوتیوب انتخاب های هدفمند و قالب های مختلفی را در اختیار آگهی دهندگان قرار می دهد. تبلیغات یوتیوب می تواند در قالب تبلیغات بنری، آگهی داخل ویدیو به شکل نوار روی تصویر و آگهی هایی که در ابتدا و یا در طول ویدیوهای دیگر یوتیوب نمایش داده شود.

 

Pinterest Ads

آگهی های پینترست

آگهی های پینترست در واقع بخش هایی از محتوا هستند که توسط برندها و آگهی دهندگان پین می شوند. زمانی که برای یک محصول خاص بازاریابی می شود، بازاریابان با اضافه کردن علامت دلار قبل از عددی که قیمت را نمایش می دهد به پینترست اعلام می کنند که این آیتم به قیمت خاصی به فروش می رسد و در مرحله بعد آیتم پین شده را به صفحه رسمی محصولات لینک می کنند تا ترافیک فروشگاه عرضه کننده محصول را بالا ببرند.

 

بعضی از بازاریابان با برگزاری مسابقات در پینترست کالای خود را تبلیغ می کنند. با وجود اینکه استفاده از این شیوه در فروش مستقیم محصولات تاثیری ندارد اما مسابقات روش بسیار خوبی برای جلب توجه کاربران، افزایش درگیری آنها و بالا بردن ترافیک وبسات است که البته به کیفیت مسابقه بستگی زیادی دارد. به خاطر داشته باشید، با وجود اینکه لازم نیست به پینترست هزینه ای برای ایجاد آگهی پرداخت کنید اما لازم است وقت و انرژی زیادی را برای ایجاد آگهی آنلاین صرف کنید تا بتوانید نظر خریداران را در پینترست جلب کنید. آگهی در پینترست برای کسب و کارهای b2c بهتر عمل می کنند.

آگهی های اینستاگرام

در حال حاضر اینستاگرام امکان تبلیغات در قالب آگهی های عکس، ویدیو و آگهی های چرخشی را در اختیار کاربران قرار داده است.

آگهی های عکس

در آگهی هایی عکس، کسب و کارها می توانند داستان خود را در قالب تصاویر زیبا بیان کنند. چه این آگهی به افراد برای دیدن تفاوت های برند شما کمک کند و چه منجر به انجام عمل موردنظر از جانب کاربران شوند، این آگهی ها یک تصویر خلاقانه زیبا و ساده را به بازدیدکنندگان ارائه می کند.

آگهی های ویدیو

آگهی های ویدیویی کیفیت همه جانبه بصری مشابه آگهی های عکس در اینستاگرام را با استفاده از قدرت تصویر، صدا و حرکت ارائه می کنند. در حال حاضر امکان به اشتراک گذاری ویدیو تا 60 ثانیه و در قالب لنداسکیپ وجود دارد.

آگهی های چرخشی

این آگهی های به شما فرصت می دهند تا به آگهی های عکس لایه های تصویری دیگری اضافه کنید. در این حالت بازدیدکنندگان می توانند تصاویر اضافی را مشاهده کنند و دکمه اقدام به عمل آنها را به وبسایت موردنظر هدایت می کند تا اطلاعات لازم را کسب کنند.

آگهی های واین

در حال حاضر امکان ثبت آگهی رسمی در واین وجود ندارد و آگهی ها شبیه زمانی که اینستاگرام هم امکان درج آگهی نداشت در قالب تبلیغات ویدیویی محتوا محور طبیعی تولید و ارائه می شوند که با محتوای غیرتبلیغاتی و عادی یکپارچه هستند.

 

  • تاریخ: شنبه 11 دی 1395 - 11:55
  • صفحه: مقالات

ارسال نظر