Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

معرفی 6 ابزار ساخت محتوای ویدیویی برای کسب و کارها

معرفی 6 ابزار  ساخت محتوای ویدیویی برای کسب و کارها

ویدیو یکی از قالب های محتوایی موفق در سال 2016 بود و همه شواهد حاکی از آن است که سال آینده ویدیوها نقش مهم تری را در میان انواع قالب های محتوایی ایفا خواهند کرد.

ویدیو یکی از قالب های محتوایی موفق در سال 2016 بود و همه شواهد حاکی از آن است که سال آینده ویدیوها نقش مهم تری را در انواع قالب های محتوایی ایفاخواهند کرد. خوشبحتانه با وجود ابزارهای گوناگونی که در دسترس هستند، ساخت ویدیو از گذشته آسان تر است و حتی افراد مبتدی هم می توانند ویدیوهای زیبا و جالب توجهی بسازند. در این مطلب شما را با برخی از بهترین ابزارها برای ساخت ویدیو آشنا می کنیم.

 

 

 

 

1. Renderfx

Renderfx یک ابزار ساخت ویدیو برای وبسایت، شبکه های اجتماعی و سایر اهداف بازاریابی است و شما می توانید به صورت رایگان استفاده از این وبسایت را شروع کنید. 

ساخت ویدیو با این ابزار بسیار آسان است و همه کاری که شما باید انجام دهید این است که محتوای خود را که می تواند در قالب ویدیو، تصویر، صدا، متن، رنگ و یا گرافیک باشد به آن اضافه و از قالب های حرفه ای آماده موشن گرافیک موجود استفاده کنید. بیشتر از 350 قالب آماده در این سایت وجود دارند که می توانید از بین آنها قالب موردنظرتان را انتخاب کنید.


این ابزار برای ساخت انواع ویدیو مناسب است، مانند:
• آگهی های ویدیویی
• اینترو و معرفی لوگو
• ویدیوهای شبکه اجتماعی
• اسلایدشو با موسیقی و صدا
• ویدیوهای پروموشنال
• ویدیوهای توصیفی


2. Animoto

 

Animoto یکی دیگر از ابزارهای ساخت ویدیو است که استفاده از آن بسیار آسان است و برای کسب و کارها، عکاسان و حتی کاربران عادی مناسب است.
ابزار ساخت ویدیوهای بازاریابی و فروش به تازگی به این وبسایت اضافه شده است که بسیار کاربردی است. با وجود اینکه قالب های از پیش آماده زیادی در این وبسایت وجود ندارد اما می توانید به راحتی مدیای موردنظرتان را اضافه و صدای خودتان را روی آن ضبط کنید. علاوه بر این امکان درست کردن ویدیوکلاژ و یا تصاویر ترکیبی با ویدیو یا عکس به همراه متن موردنظرتان وجود دارد.


3. Wideo

Wideo یکی دیگر از ابزارهایی است که برای ساخت ویدیوهای بازاریابی و فروش کاربرد دارد و استفاده از آن بسیار آسان است.
برای شروع می توانید یکی از قالب های از پیش آماده را انتخاب کنید و به سادگی عناصر موردنظرتان را از بین تصاویر موجود انتخاب کنید و به ویدیو اضافه کنید و حتی اگر هیچ تجربه ای در زمینه طراحی ندارید، Wideo به شما کمک می کند به سادگی انیمیشن درست کنید.


4. Biteable

Biteable یک ابزار آنلاین ساخت ویدیوهای انیمیشن است که برای افراد مبتدی قابل استفاده است. برای شروع می توانید از قالب های آماده موجود در وبسایت و یا صدها صحنه انیمیشن با سبک طراحی های مختلف، عکس ها و ویدیوهای ترکیبی (رئال و انیمیشن) استفاده کنید. برای ساخت یک ویدیوی منحصر به فرد می توانید محتوای خوتان را به آن اضافه کنید. این محتوا می تواند در قالب متن، عکس، رنگ و صدا باشد. علاوه بر این مجموعه ای از کلیپ های موسیقی در دسترس هستند که می توانید به ویدیو اضافه کنید.
با Biteable می توانید انواع گوناگون ویدیو مانند معرفی، اینفوگرافیک، انیمیشن لوگو، اسلایدشو، آگهی های تبلیغاتی و ... بسازید.


5. Powtoon

Powtoon یکی دیگر از ابزارهای ساخت ویدیوهای انیمیشن است. این ابزار قالب های از پیش آماده ای را ارائه می کند که به آسانی و به سرعت با استفاده از ویژگی کشیدن و انداختن قابلیت شخصی سازی دارند.
با استفاده از Powtoon می توانید ویدیوهای موردنظرتان را برای اهداف مختلفی مثل بازاریابی و فروش در شبکه های اجتماعی، ایمیل و ... طراحی و تولید کنید.

 

6. Kizoa

Kizoa یک ابزار ساخت فیلم و ویرایش ویدیو است که امکانات اضافی زیادی را برای ساخت ویدیوهای جذاب در اختیارتان قرار می دهد. قالب های از پیش طراحی شده زیادی در این وبسایت در دسترس هستند اما امکان ساخت ویدیو از پایه هم وجود دارد.
شما می توانید انواع چیزهای جالب مثل افکت، انیمیشن، متن و یا متن متحرک و حتی گیف را به ویدیوهایتان اضافه کنید.
در kizoa امکان ساخت گیف هم برای کاربران در نظر گرفته شده است که می توانید از آن استفاده کنید.

 

 

  • تاریخ: سه شنبه 30 آذر 1395 - 12:02
  • صفحه: مقالات

ارسال نظر